דרום אפריקה

דרום אפריקה

מתכננים טיול לדרום אפריקה?

אם הגעתם לכאן, כנראה שאתם מתכננים טיול לדרום אפריקה, אחת המדינות המדהימות ביותר בעולם. בדרום אפריקה תוכלו למצוא כל מה שאפשר לבקש בטיול – טבע פראי, חופים בתוליים, ספורט אקסטרים באוויר, בים וביבשה, שמורות טבע, מסלולי טיול וגם מקומות לינה מפנקים והאוכל הכי טעים בעולם.

הקמנו את יםבעולם אחרי טיול של שמונה חודשים בדרום אפריקה, בו רק התחלנו לגלות את כל מה שיש למדינה המדהימה הזו להציע לנו.
הבלוג שלנו נועד לסייע לכם לצאת לדרך ולתכנן את הטיול שלכם בדרום אפריקה.


מוכנים לצאת לדרך?

היעדים הפופולריים ביותר

מאיפה מתחילים? איך לתכנן טיול בדרום אפריקה?

למי שמתכנן בפעם הראשונה טיול בדרום אפריקה, קצת קשה להבין את ההיגיון של הטיול, ואיך הכי כדאי לבנות את המסלול האידיאלי עבורכם. בשביל לעשות את החיים שלכם קצת יותר קלים, העלנו לאוויר את הבלוג יםבעולם וחילקנו את דרום אפריקה ל-6 איזורים עיקריים, בהתאם אליהם יעלו הפוסטים וההמלצות שלנו:

אזורים בדרום אפריקה

דרך הגנים
הקייפ המזרחי
הקייפ המערבי
מזרח דרום אפריקה
קייפטאון
קרוגר ודרך הפנורמה

ששת האיזורים העיקריים שתוכלו למצוא עליהם מידע בבלוג שלנו:

קייפטאון
קייפטאון היא אחת משלוש ערי הבירה של דרום אפריקה ובירת פרובינציית הכף המערבי. היא עיר נמל חשובה והסטורית, כיוון שנמצאת בקצה הדרומי של אפריקה, על נקודת החיבור בין האוקיינוס ההודי והאוקיינוס האטלנטי. אם תשאלו אותנו – קייפטאון היא אחת הערים הכיפיות בעולם. זו עיר שוקקת חיים, עם טבע בכל עבר – חופי ים משגעים, הר השולחן, מסלולי טיול יפהפיים ובירה קולינרית מהטובות שיצא לנו לבקר בהן.
אתם מוזמנים לקרוא חלק מהפוסטים שכתבנו על קייפטאון (מבטיחים שכולם יעלו עם הזמן לאוויר):

קרוגר ודרך הפנורמה
קרוגר הוא הפארק הלאומי הגדול ביותר באפריקה, ואחד הגדולים ביותר בעולם (גודל הפארק דומה לגודלה של מדינת ישראל) ובו ניתן לראות כמעט כל חיה אפריקאית שתוכלו לחשוב עליה. דרך הפנורמה היא מסלול יפהפה שמתחבר לפארק, ובו מספר נקודות עצירה מדהימות לטיול או לתצפית.
כמעט ואין מטיילים שמוכנים לוותר על פארק קרוגר במסגרת הטיול שלהם בדרום אפריקה. מוזמנים לקרוא את הפוסטים שכתבנו על האיזור:

דרך הגנים
דרך הגנים היא אחד האיזורים הכי מתויירים בדרום אפריקה ולגמרי בצדק. דמיינו את עצמכם נוסעים במכונית, כשהים לצידכם, ואתם עוצרים בתחנות קסומות לאורך הדרך – לוקחים קייאק ושטים בין הצוקים, מטיילים במפלים עוצרי נשימה, הולכים להאכיל פילים או קופצים בנג'י מגשר אל תוך הנוף. כל זאת ועוד תוכלו לעשות בדרך הגנים, תכננו לכם 4-8 ימים של טיול באיזור הזה בשביל להנות מכל מה שלדרך הגנים יש להציע לכם.
על מנת להקל עליכם בתכנון הטיול שלכם, חילקנו את דרך הגנים למקטעים, והעלינו פוסט על כל אחד מהם שבו תוכלו למצוא את כל ההמלצות:

הקייפ המערבי
הכף המערבי היא אחת מתשע פרובינציות דרום אפריקה. בירת הפרובינציה והעיר הגדולה ביותר בה היא קייפטאון. לקייפטאון הקדשנו קטגורייה נפרדת, אבל בתוך האיזור של הכף המערבי תוכלו למצוא את ההמלצות שלנו לאיזורים הבאים:

  • איזורי היקבים –  דרך היין – היקבים שאסור לכם לפספס
  • סטלנבוש
  • פרנצ'הוק
  • הרמנוס
  • החוף המערבי – לנגבן

הקייפ המזרחי
הכף המזרחי היא אחת מתשע פרובינציות דרום אפריקה והעיר הגדולה ביותר בה היא פורט אליזבת. רוב התיירים הישראלים לא מגיעים לכף המזרחי, אבל מבחינתנו זה אחד האיזורים המדהימים ביותר בדרום אפריקה. מזמינים אתכם לקרוא את הפוסטים שכתבנו על היעדים הבאים:

  • ספארי ים-יבשה
  • פורט סיינט ג'ונס (Port St. Johns)
  • הסארדין ראן
  • הוגסבק
  • החוף הפראי

מזרח דרום אפריקה
בקטגורייה הזו הכנסנו המלצות על המון איזורים שונים שנמצאים כולם בחלק המזרחי של דרום אפריקה, שאנחנו מאוד אוהבים וממליצים לכם לשקול להכניס אותם כחלק ממסלול הטיול שאתם מתכננים:

מפת יעדים

כיף לראות אותך שוב!

תודה שאתה חלק מיםבעולם! אם כבר רכשת את מסלול הטיול שלנו אתה מוזמן להכנס לתכנית הטיול שלנו –

100 מקומות לינה

רוצים לקבל גישה לקובץ הסודי שלנו עם המלצות של 100 מקומות לינה ברחבי דרום אפריקה?

מוזמנים להיכנס לקישור ממש כאן ולהוריד את הקובץ אליכם למחשב או לנייד