50%

מפת המלצות – קייפטאון

189.00

על המוצר:

מתכננים טיול לדרום אפריקה ורוצים לחסוך הרבה זמן וכסף בחיפושים באינטרנט אחר המקומות הכי שווים לבקר בהם?

מפת ההמלצות הזו בשבילכם!

המפה שהכנו עבורכם עם המלצות מיוחדות לבילוי בעיר קייפטאון, כוללת מעל 250 המלצות על מקומות לינה, מסעדות, יקבים, ברים, מוזיאונים, פארקים מהממים, שווקים, אטרקציות, נקודות תצפית, מסלולי טיול, חופים ועוד.

בין אם אתם בשלב תכנון הטיול, או שאתם אוהבים להיות ספונטניים ולקבל החלטות במהלך הטיול, המפה הזו תסייע לכם לדעת מה נמצא בסביבתכם ולבחור את היעדים המתאימים לכם ביותר.

ניתן לרכוש חבילה משולבת הכוללת את המפה הכללית של דרום אפריקה יחד עם מפת ההמלצות של קייפטאון או של דרך הגנים, או של שלושתן יחד!

- +

תיאור

מפת ההמלצות של יםבעולם לעיר קייפטאון (דרום אפריקה) כוללת מעל 250 נקודות מומלצות שתוכלו לבקר בהן במהלך הטיול שלכם

  • 35 מקומות לינה שנבחרו בקפידה ברחבי העיר
  • מעל 100 מסלולי טיול, נקודות תצפית, שמורות טבע ואטרקציות תיירותיות מכל הסוגים – פארקים, מוזיאונים, ספורט אתגרי, צלילה, גלישה, בעלי חיים ועוד
  • מעל 100 מסעדות, ברים, יקבים, שווקי אוכל ובתי קפה ברחבי העיר קייפטאון

ביקרנו באופן אישי בהרבה מהמקומות המופיעים על גבי המפה, והיתר הן נקודות שאספנו מהמלצות של חברים, מדריכי טיולים ובלוגרים דרום אפריקאיים.

השקענו שעות רבות של מחקר ואיסוף נתונים בשביל לוודא שתקבלו מאיתנו את המידע הכי עדכני ורלוונטי שיש ואנחנו מזמינים אתכם לשתף אותנו לאחר הטיול במקומות שהכי אהבתם (וגם באלה שלא היו לטעמכם) כדי שנוכל לעדכן את ההמלצות לטובת מטיילים נוספים. 

למטיילים שלא אוהבים מסלולים מובנים, ורוצים לשמור על הטיול שלהם זורם וספונטני, אבל ככל שניתן להימנע מנפילות כואבות, המפה הזו היא בדיוק מה שאתם צריכים – על גבי הסמארטפון שלכם, תוכלו לראות את כל הנקודות המומלצות שלנו ולבחור מה הכי מתאים לכם!

מידע נוסף

מס' גישות למפה

1, 2

כיף לראות אותך שוב!

תודה שאתה חלק מיםבעולם! אם כבר רכשת את מסלול הטיול שלנו אתה מוזמן להכנס לתכנית הטיול שלנו –