יםבעולם המגזין

יםבעולם - המגזין

המגזין של יםבעולם לדרום אפריקה הוא מגזין תוכן חודשי שאנחנו מפיקים עבורכם עם המון תוכן שווה שעוסק בדרום אפריקה מנקודות מבט שונות. מדי חודש אנחנו מראיינים, מפיקים, עורכים וכותבים תוכן איכותי על נושא אחר שנוגע לדרום אפריקה. אתם מוזמנים להתרשם מהתוכן שהופיע בגליונות הקודמים של המגזין ולהצטרף לרשימת התפוצה שלנו על מנת לא לפספס את הגליונות הבאים.

מגזין טיולים שמוקדש כולו לדרום אפריקה

אם אתם חלק מהקהילה שלנו, אתם בוודאי כבר יודעים כמה דרום אפריקה היא יעד מדהים. מבחינתנו, אחת מהמטרות ששמנו לעצמנו כשהקמנו את העסק, הייתה לחשוף את היעד המיוחד הזה למטיילים שיוכלו להנות מכל השפע שיש לדרום אפריקה להציע. להעביר את כל החוויה השלמה והמורכבת של טיול בדרום אפריקה, זו משימה מורכבת, ועל מנת להצליח בה, החלטנו להפיק מגזין תוכן חודשי, שיוקדש כולו לדרום אפריקה.

מדי חודש אנחנו בוחרים נושא אחר, שנוגע לדרום אפריקה, וחוקרים אותו לעומק, ממגוון רחב של זוויות ונקודות מבט. למזלנו, יש לנו צוות כותבות מדהימות, שהולך וגדל, שאוהבות את דרום אפריקה כמונו, שמשתפות בחוויות, בניסיון ובהמלצות שלהן על דרום אפריקה מדי חודש. 

את המגזין עורכת ענת סרי המדהימה, שהסכימה להצטרף לצוות שלנו, ולקחת על עצמה את הפרוייקט המורכב הזה. ענת מנהלת ביד רמה אופרציה מורכבת ודואגת להנגיש עבורכם את כל התוכן והערך שניתן בצורה הכי נעימה שאפשר מבחינה ויזואלית. 

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהתוכן שהופיע בגליונות של המגזין עד כה, ולהצטרף לרשימת התפוצה שלנו, על מנת לקבל מדי חודש למייל שלכם את הגיליון העדכני של המגזין. 

פירוט התוכן בגליונות המגזין שיצאו עד כה:

שער מגזין פברואר יםבעולם לדרום אפריקה

"יוצאים לדרך"

הגיליון הראשון של המגזין, שיצא בפברואר 23, עסק כולו במסלולי הליכה מדהימים ברחבי דרום אפריקה. המגזין כלל מספר כתבות וטורים עם תוכן ייחודי למגזין: "דרום אפריקה דרך הרגליים" - תיאור של האופן בו מומלץ לטייל בדרא"פ | המלצות על ארבעה מסלולי טיול בלתי נשכחים ברחבי המדינה | לטייל כמו מקומיים בהרי הדרקנסברג [ענת סרי] | טיפים חשובים לקראת יציאה למסלול רגלי בדרא"פ | תוכן מתוך הבלוג - הדרקנסברג גרדן | המלצה על אירועים המתקיימים החודש בדרום אפריקה והטבה ייחודית לקוראי המגזין

גיליון מגזין ספארי יםבעולם

"ספארי"

הגיליון השני של המגזין, שיצא במרץ 23, עסק באחד הנושאים שמעסיקים (בצדק) מטיילים יותר מכל לקראת הטיול שלהם בדרום אפריקה - ספארי! המגזין עסק בהסבר על ההבדלים בין הסוגים השונים של שמורות הספארי שניתן למצוא ברחבי אפריקה, עם המון המלצות שוות. התוכן הייחודי שניתן למצוא במגזין ספארי כלל את הכתבות הבאות: ההבדלים בין שמורות הספארי השונות בדרום אפריקה | שמורות ספארי בבעלות ממשלתית | שמורות ספארי בבעלות פרטית | המלצות על ארבע מתוך שמורות הספארי הפרטיות האהובות עלינו | המלצה על שמורת הספארי Botlierskop שבדרך הגנים [רותם מורג בוסו] | הספארי במדבר הקלהרי והאריות שחורי הרעמה | "לבש את זה פראי" [שני רוזנבליט שמעונוביץ] | טיפים לאריזה לטיול ספארי [תמר סרי] | מסע לקוח - טיול בשמורת שושלואי אימפולוזי [דקלה מצוינים תמשס] | הטבה ייחודית לקוראי המגזין והזמנה לוובינר שאנחנו עורכים

שער מגזין חירות יםבעולם דרום אפריקה

"חירות"

הגיליון השלישי של המגזין, היה מיוחד במינו והוקדש כולו לנושא מאוד משמעותי ולתוכן לא סטנדרטי. גיליון "חירות" יצא באפריל 23, בסמיכות לחג החירות - פסח, ולמאבק על החירות שמתחולל במדינת ישראל. הגיליון הזה היווה במה עבורנו, ועבור כותבים נוספים, לבחון מנקודות מבט שונות חיים של חופש, בחירה וחירות, על היבטיהם השונים, ולעשות השוואות בין ישראל לדרום אפריקה, בעבר, בהווה ואולי גם לנבא קצת לגבי העתיד. התוכן הייחודי שעסקנו בו בגיליון חירות כלל את הכתבות הבאות: מטיילים בסגנון משלהם - ראיון בלעדי עם משפחת פשדובניק החרדית שמטיילים כבר 3.5 שנים עם ארבעה ילדים ברחבי העולם | המסע האישי שלנו לחירות - שיתוף אישי על הדרך שהובילה אותנו לדרום אפריקה ולהקמה של יםבעולם | המלצות על סיורי טאונשיפס ברחבי דרא"פ | המלצה על הספר "מי את בכלל" מאת יולי נובק [ענת סרי] | חירות במדינה בהפרעה דו קוטבית [שני רוזנבליט שמעונוביץ] | המסע של רחל - חירות ואומץ - ראיון בלעדי שערכנו עם רחל עופר זיו שחזרה ממסע של 11 חודשים כתרמילאית באפריקה | שיתוף מהבלוג על מזג האוויר בדרום אפריקה והעונות המומלצות לטיול | הסטוריה של מאבקים על חיים וחירות - טור אישי עם מבט הסטורי ואקטואלי | לוח החופשות השנתי של בתי הספר בדרום אפריקה | חופשת ספארי - יציאה לחירות [תמר סרי] | הטבה חודשים למנויים שלנו והמלצה על אירועי החודש המתקיים בדרום אפריקה בתקופה הקרובה.

ומה צפוי לנו בגליונות הבאים?

הפקת מגזין חודשי היא פרוייקט מאוד מאתגר. אנחנו מאוד מקווים שנצליח לעמוד ביעד ששמנו לעצמנו ולהמשיך להפיק גיליון חדש מדי חודש. כרגע, התחלנו לעבוד על חלק מהגליונות הבאים של המגזין, ואנחנו אוספים תוכן ייחודי שיעלה לכאן בחודשים הקרובים. בין היתר, תוכלו למצוא גליונות שצפויים לעסוק בנושאים הבאים: כל מה שרציתם לדעת על העיר קייפטאון, מסע לדרך הגנים, טיול משפחתי בדרום אפריקה, דרום אפריקה עם ילדים, תרבות מקומית, עולם הים של דרא”פ, דרך היין – חלום של מקום, ועוד מגוון רחב של תכנים שמחכים לצאת לאור ולהגיע אליכם. 

מתכננים טיול לדרום אפריקה?
אנחנו כאן בשבילכם!

במסלול הדיגיטלי של יםבעולם לדרום אפריקה תמצאו כל מה שאתם צריכים בשביל לצאת לדרך!

מסלול יומי מפורט, צ’ק ליסט עם כל מה שחשוב שתזמינו מראש, מסלול טיול כללי ופירוט יומי.

במוצר הדיגיטלי תמצאו גם המלצות על מקומות לינה, מסעדות, יקבים, חופים, שמורות טבע, מסלולי טיול, אטרקציות ועוד.
עם השלמת הרכישה, תקבלו מיד גישה למסלול – כל ההמלצות הכי שוות יופיעו על גבי מסך הטלפון שלכם.
חסכו מאות שעות של עבודה, מחקר ותכנון, והצטרפו ללקוחות המרוצים שמטיילים איתנו בדרום אפריקה.

אז איך גם אתם יכולים להנות מכל הטוב הזה?

המגזין נשלח מדי חודש לכל רשימת התפוצה של הבלוג שלנו. אם אתם כבר חלק מקהילת יםבעולם ומנויים לרשימת התפוצה, אתם תקבלו אחת לחודש את הגיליון למייל שלכם. חשוב כמובן לוודא שהתוכן לא מגיע לתיקיית הספאם או קידום מכירות, ושאתם מקבלים את המיילים מאיתנו לתיבה הראשית שלכם. 

אם אתם רוצים לקבל גישה לכל התוכן שהפקנו עד היום, בגליונות הקודמים של המגזין, תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם בתיבה שלפניכם. כשאתם מכניסים את הפרטים שלכם, אתם מסכימים להיכנס לרשימת התפוצה שלנו ולקבל את כל התכנים שנשלח בעתיד. המייל הראשון שתקבלו מיד עם הלחיצה על הכפתור מכיל קישור לגליונות המגזין הקודמים שהפקנו. 

תקדישו זמן לקריאה רגועה, עם ספל משקה טעים מול המסך, ותהנו מכל התוכן שאספנו עבורכם על היעד המדהים – דרום אפריקה. מאחלים לכם לצאת איתנו לחוויה בלתי נשכחת. 

כאן נרשמים לרשימת התפוצה שלנו ומקבלים גישה לכל הגליונות הקודמים של מגזין יםבעולם לדרום אפריקה

התוכן המלא וכל ההמלצות שלנו על טיול לדרום אפריקה נמצאים במגוון המוצרים של יםבעולם לדרום אפריקה.

כן, אנחנו משחררים באהבה המון תוכן על דרום אפריקה לגמרי בחינם. זה חלק מהערכים שעליהם מבוססת החברה שהקמנו. אנחנו כאן כדי ליצור קהילת מטיילים חזקה סביב דרום אפריקה.

על מנת שנוכל להמשיך את העשייה שלנו, אנחנו מאמינים שהיא חייבת גם להיות מבוססת על הכנסה יציבה וקבועה שתאפשר לנו להמשיך ליצור, להעניק ולהגשים חלומות, יחד איתכם. 

המוצרים שלנו ותהליכי הליווי האישיים שלנו מבוססים על האהבה העמוקה שלנו לדרום אפריקה, ועל ניסיון רב שיש לנו כמטיילים, כחוקרים, וכיועצים למטיילים בדרום אפריקה בשנים האחרונות. אנחנו נשמח לקחת חלק גם בהגשמת החלום שלכם וללוות אתכם בבניית מסלול הטיול שלכם לדרום אפריקה. 

מוזמנים ללחוץ על הקישורים הבאים אם תרצו לקרוא יותר על מה יש לנו להציע עבורכם:

  1. המסלול הקלאסי לדרום אפריקה
  2. ליווי אישי בבניית מסלול טיול לדרום אפריקה
  3. שיחת ייעוץ אישית לבניית מסלול טיול בדרום אפריקה

ושניה לפני שאתם רצים לבדוק את תיבת המייל שלכם...

אם אתם לקוחות שלנו וכבר חזרתם מהטיול שלכם בדרום אפריקה, נשמח מאוד לארח אתכם בגליונות הבאים של המגזין! אנחנו תמיד שמחים לתת במה לקולות וכותבים נוספים שהיו בדרום אפריקה ויש להם מה לשתף עם כל הקהילה המדהימה שמתגבשת פה. אז אם תרצו להתראיין או לכתוב ולשתף בסיפור האישי שלכם במסגרת המגזין – צרו איתנו קשר במייל, בפייסבוק או באינסטגרם ונשמח מאוד לתאם איתכם כתבה שתשולב באחד הגליונות הבאים. 

תודה לכל אחד ואחת מכם שבוחר לקרוא את התוכן שלנו ולקחת חלק במסע המופלא שלכם לדרום אפריקה. 

רוצים להזמין מקום לינה בדרום אפריקה?

מוזמנים להיכנס בקישור הזה ישירות לאתר בוקינג לחפש מקום פנוי בתאריכים של הטיול שלכם

Booking.com

נעים להכיר!

אנחנו ניב יערה וים

יםבעולם! הוא הפינה הקטנה שלנו לחלוק איתכם את הקסם של המקומות האהובים עלינו בעולם. אחרי מסע משפחתי של שמונה חודשים בדרום אפריקה, הקמנו את האתר שלנו, כדי לשתף אתכם ולסייע לכם לתכנן את הטיול שלכם.

מקומות נוספים שכתבנו עליהם:

מוזמנים לבקר באינסטגרם שלנו:

לעדכן אתכם כשאנחנו משתפים פוסט חדש?

jj

מומלץ

טיילו עם המפות שלנו

Booking.com

כיף לראות אותך שוב!

תודה שאתה חלק מיםבעולם! אם כבר רכשת את מסלול הטיול שלנו אתה מוזמן להכנס לתכנית הטיול שלנו –

100 מקומות לינה

רוצים לקבל גישה לקובץ הסודי שלנו עם המלצות של 100 מקומות לינה ברחבי דרום אפריקה?

מוזמנים להיכנס לקישור ממש כאן ולהוריד את הקובץ אליכם למחשב או לנייד