עסקים ישראלים בדרום אפריקה

הטבות ללקוחות יםבעולם

בפוסט הזה אנחנו מתרגשים להציג בפניכם את הישראלים שאתם רוצים להכיר, אלו שגרים ועובדים בדרום אפריקה כבר שנים רבות וקיבלנו עליהם אינסוף המלצות חמות. מדריכי הטיולים - אורן ודפנה בקייפטאון, איריס וחנן ביוהנסבורג ומשה בקרוגר. בעלי מקומות הלינה ובעלי העסקים המקומיים - סבבה לודג' ביוהנסבורג, ויופוינט לודג' ליד הקרוגר, ביג הוסטל בקייפטאון וקאמפ קנו המפנק בדרך היין. ואפילו שמרנו פינה חמה לבית חב"ד החדש שנפתח בקיפיטאון - המיועד למטיילים בעיר. כולם גם הסכימו לתת הטבה מיוחדת ללקוחות יםבעולם ואנחנו מתרגשים מאוד משיתוף הפעולה הזה איתם.

במגזין שהוצאנו בינואר 2024 תוכלו גם למצוא את סיפוריהם האישיים ונקודת המבט שלהם על הפוליטיקה של דרום אפריקה, תוכלו למצוא קישור להורדה שלו בהמשך הפוסט.

הישראלים שיעשו לכם את הטיול

בפוסט שלפניכם ריכזנו המלצות על כל העסקים הישראלים שישפרו את הטיול שלכם ויהפכו אותו לעוד יותר בלתי נשכח. כולם כמובן גם ישמחו לתת הטבות מיוחדות ללקוחות יםבעולם. 

בסוף הפוסט תמצאו קישור לטופס הזמנה, דרכו תוכלו לתחבר לבעלי העסקים ולבצע הזמנה בקלי קלות, עם הנחה מיוחדת ללקוחות יםבעולם.

הפוסט הזה נכתב בעקבות המגזין שהוצאנו בינואר 2024 בנושא זה עם העסקים של הישראלים בדרום אפריקה. אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המגזין כולו ולהכיר יותר לעומק את אוסף הישראלים המיוחד הזה, שמאוהבים בדרום אפריקה אבל מחוברים לישראל, שרוצים להרחיב את הטוב בעולם ותמיד שמחים לעזור ולשתף פעולה. 

אנחנו נמשיך לעדכן את הפוסט הזה ולהמליץ לכם על בעלי עסקים ישראלים בדרום אפריקה שאתם חייים להכיר.

המדריכים שיעשו לכם את הטיול

דפנה ואורן שניהם מדריכי טיולים שמתמחים בעיר קייפטאון וסביבתה. שניהם ישראלים, דוברי עברית, שחיים בדרום אפריקה כבר שנים רבות והקימו בה את המשפחות שלהם, אבל נשארו מאוד מחוברים לישראל. 

כל אחד מהם בנפרד, מציע לקחת מטיילים ישראלים לימי טיול מלאים, ברכב שהם נוהגים בו, לכל מה שיש בסביבת קייפטאון או סיורי הליכה בלב העיר עם המון המון ידע על ההסטוריה והתרבות של העיר המיוחדת הזו. טרם יצא לנו לטייל בעצמנו עם אורן או דפנה בקייפטאון, אבל כבר שלחנו אליהם עשרות לקוחות שלנו, וגם קרובי משפחה וחברים טובים שכולם חזרו עם פידבקים מצויינים. הם לא הפסיקו להתפעל מהידע העשיר שלהם, החוויה הנעימה, השירותיות, הרצון להעניק עוד ועוד, לחלוק את כל המומחיות וההמלצות שלהם כדי להבטיח שלמטיילים הישראלים תהיה את החוויה הכי הכי הכי טובה שאפשר בדרום אפריקה. 

אנחנו שמחים להמליץ לכם עליהם בלב שקט, בטוחים שזו הזדמנות מעולה להבין את הרבדים הנסתרים של המקומות המדהימים שתראו במו עיניכם ולסיור כזה הוא דרך מעולה להעביר יום ביקור בעיר.

דפנה חיה בדראפ 44 שנים. מדריכה מוסמכת בקייפטאון והסביבה בשבע השנים האחרונות. במהלך הסיור היא לא רק תדריך אתכם אלא גם תנהג. דפנה עושה סיורים מגוונים ומותאמים לקבוצה המבקשת, ומתבלת את הסיור באינטרקציה אותנטית עם האוכלוסייה המקומית וידע רב על ההיסטוריה והפוליטיקה של דרום אפריקה.

הסיורים רוב השנה מתמקדים ב:מסלול הכרת העיר, מסלול הפנינסולה , מסלול דרך היין, מסלול דרך הליוותנים(בין החודשים יולי לאוקטובר ).אחד המסלולים הכי פופולרים בתקופת החופש הגדול בארץ, הוא מסלול רגלי הכרת העיר (מקוצר) למשפחות עם ילדים.

אפשר לקחת את דפנה לסיור יום או לכמה ימים של סיורים שונים, דפנה מבטיחה שהסיורים תמיד יהיו מלאים באינפורמציה, חוויתיים ובעיקר מלאים בכיף והנאה מקייפטאון היפהפיה והמגוונת.

הכירו את אורן תדמור, מדריך טיולים מנוסה בעברית שקיבלנו עליו המון המלצות מעולות מלקוחות שטיילו איתו. אורן גר בדרום אפריקה כבר 40 שנה והתחיל להדריך תיירים לפני 7 שנים בקייפטאון ובגרדן רוט, התשוקה שלו זה טבע, נופים ודייג. יש לו הכשרה לעבוד בתור מדריך תיירים באיזורים רבים בדרום אפריקה והוא אכן בעל ידע רב על המדינה, ההיסטוריה והפוליטיקה שבה.

כשאורן מעביר סיור הוא גם נוהג, יש לו רכב גדול עם כל הפרמיטים שצריך כולל עזרה ראשונה. הוא עושה גם סיורי יום וגם טיולים מלאים של עד 15 ימים בכל איזור קייפטאון, דרך היין והגרדן רוט. רוב הלקוחות שלו הם משפחות מורחבות וקבוצות קטנות. יש לו ידע נרחב על קייפטאון כך שגם מי שמגיע בפעם השנייה (או השלישית או הרביעית) לעיר יכול לקחת את אורן בתור מדריך והוא יקח אתכם למקומות השווים ביותר.

אורן גם מאוד אוהב לדוג והוא מציע לתיירים דייג בלגונות בגרדן רוט. בנוסף בתוך קייפטאון הוא ישמח לקחת את המטיילים גם ליום טיול במרכז היהודי, המוזיאון ובתי הכנסת.

אורן יתאים את עצמו לקבוצה מבחינת המסלול ההדרכה. אם תרצו לתאם איתו עדיף כמה שבועות מראש, במיוחד בתקופות החגים של ישראל שלרוב יש עומס של תיירים מהארץ. עם זאת, אם הוא פנוי הוא יקח אותכם גם בהתראה של כמה ימים. אורן מאמין שלתיירים ובמיוחד תיירים ישראלים זה אחד המקומות היפים והמגוונים ביותר שאפשר לטייל בהם.

אם תרצו להזמין סיור עם אורן ולקבל הנחה מיוחדת ללקוחות יםבעולם תכתבו לנו ונחבר ביניכם או שתכתבו לו מייל ותגידו לו שהגעתם דרכנו tadmororen@gmail.com

מקומות הלינה של הישראלים

יוהנסבורג, קרוגר, קייפטאון ודרך היין, בכל המקומות האלו שהם חלק בלתי נפרד מכל טיול של ישראלים בדרום אפריקה יש פינה קטנה של ישראלים, שידברו איתכם בעברית, יתגעגעו איתכם לישראל, יחלקו איתכם איפה אפשר להשיג את הטחינה הכי טובה ויסבירו לכם את ההיסטוריה והפוליטיקה של דרום אפריקה בעברית ועם חיוך וחום, כאלו שיש רק לישראלים.

תכירו את איריס וחנן מיוהנסבורג. הבעלים של “סבבה” – מלון קטן וביתי בלב הקהילה היהודית ביוהנסבורג וחברה להשכרת רכבים (בעיקר לישראלים) בכל רחבי דרום אפריקה.
מקום הלינה שלנו ביוהנסבורג מכיל יחידות דיור של חדר או שני חדרים, נמצאים במרחק הליכה מבתי כנסת, מסעדות כשרות וסופרים כשרים והכל במרחק הליכה קצרצר באיזור בטוח ונעים להסתובבות ורק 15 דק משדה התעופה.


מעבר לזה הם מציעים לא רק רכבים ומקום לינה אלא גם שירותי הסעה ואפילו מצטרפים לאנשים לטיולים- נוהגים ומדריכים אותם בנסיעות הארוכות, למשל לקרוגר או לדרך הפנורמה או בטיולים קצרים בתוך יוהנסבורג ובסביבתה. הם גם מציעים טיולי כוכב לאנשים שמגיעים ליוהנסבורג -לוקחים אותם לפארק האריות,לסיורים על ההיסטוריה של המקום, לסואטו (טאונשיפ). הם יכולים לארגן גם ארוחות כשרות במידת הצורך. בנוסף לאנשים המעוניינים לטייל בדרך הגנים עם נהג ומדריך אנחנו עובדים עם מרטין, משכירים את הרכב והוא יוצא כנהג. .


אם אתם מגיעים ליוהנסבורג אנחנו ממש ממליצים לדבר עם איריס וחנן ולסגור איתם סיורי יום, לינה או השכרת רכב. הם המומחים ליוהנסבורג ולאיזור שלה והם אנשים מקסימים ומלאי ידע!

טל אבירם - ביג וקאמפ קאנו

טל ואשתו איימי הם הבעלים של שני מקומות לינה מקסימים שאתם רוצים להכיר.
הביג – הוסטל בגרין פוינט בקייפטאון. הביג הוא טיפה יותר מהוסטל רגיל. נקי ומעוצב ברמה גבוהה עם צוות שתמיד שם לעזור עם חיוך ענק.הביג ממוקם בשכונה שקטה ויפה בגרין פוינט ממש מרחק הליכה מהווטרפרונט,סי פוינט,הים ועוד.

מאז שהביג נפתח לפני כ 15 שנה, הוא הפך להיות בית הארחה מוביל לא רק בקייפטאון אלה באפריקה וקטף שלל פרסים. למרות שבגלל הקורונה הוא היה סגור לשלוש שנים, לאחורנה הוא נפתח מחדש והסטייל המיוחד שלו נשמר. הביג מתאים ליחידים ואפילו למשפחות, יד בו גם חדרי דורמס וגם חדרים רגילים, יש מטבח משותף וחללי עבודה משותפים.

אחרי ההצלחה המסחררת של הביג, הם קיבלו הצעה לנהל איזור גלמפינג בשטח הבושנדל ובדרך היין. הם פתחו שם את קאמפ קאנו (CAMP CANOE) שהיא חווית גלאמפינג מאוד ייחודית.
7 אוהלים ברמה הכי גבוהה שאפשר למצוא מאובזרים בכל מה שרק צריך כדי שיהיה מושלם ועוצבו בהשראת הסרט מונרייז קינגדום של היוצר המוכשר ווס אנדרסון.

הקאמפ ממוקם למרגלות הר משגע והנוף של כרמי הענבים של החווה ובכלל של העמק פשוט עוצר נשימה מתאים למשפחות ולזוגות. תוכלו להתרשם מהיופי של המקום באינסטגרם שלהם). חשוב להגיד, הקמפ לא נמצא בבוקינג!!!! את הלינה מזמינים ישירות דרכם באתר או כמובן דרכנו לקבלת הנחה מיוחדת. לילה בקמפ עולה סביב 3000 ראנד (בערך 600 ש”ח).

אל תפספסו את הכתבה המלאה במגזין הכוללת גם את הסיפור האישי המתוק של טל ואיימי וגם המלצה חמה על קאמפ קאנו).

גם בביג וגם בקאמפ קאנו, לקוחות יםבעולם יקבלו הנחות שוות ומיוחדות. אם אתם רוצים להזמין אצלם תכתבו לנו ונשמח לעזור לכם.

אגב, מי שמכיר את חוות בושנדל המרהיבה, היום, בעקבות ההצלחה של קאמפ קאנו, איימי מנהלת את כל החווה. חוות היין הגדולה BOSCHANDEL. בושנדל הינה חווה עצומה, עם חנות, מסעדות, איזור לפיקניק (כולל סלי פיקניק שניתן להזמין מראש) , טיולי אופנים טיולים רגליים ומגוון אפשרויות לינה מהממים. אנחנו עובדים על שיתוף פעולה גם בחווה כולה. כך שאם תרצו לישון בחווה עצמה תכתבו לנו ונוכל לתאם גם את זה עבורכם.

משה - גסטהאוס בהיזיוויו, צמוד לקרוגר

משה וענת גרים בדרום אפריקה כבר בשנות ה 80 ןלקראת הפנסיה הם החליטו להגשים חלום ולהתעסק במה שהם הכי אוהבים – בעלי חיים וצילום. 

יש לנם גסטהאוס בהייזיויו שנקרא ויופוינט לודג’. סמוך מאוד לפארק קרוגר ובתחילת דרך הפנורמה, שערי הכניסה ״פאבני״ (Phabeni) ו ״נומבי״ (Numbi) נמצאים רבע שעה מהלודג. הלודג’ פועל על בסיס אירוח עצמי( self catering) עם מטבח מאובזר, כולל כלים כשרים למי שצריך (ואפילו מזוזות בכל הבקתות).הבקתות הן משפחתיות ויש גם בריכת שחייה גדולה המשקיפה על האיזור. מעבר לבקתות יש גם גסטהאוס עם חדרים קטנים מוזלים. 

מהלודג’ יוצאים טיולי יום מודרכים לקרוגר ולדרך הפנורמה בהזמנה מראש. יש להם מדריכים שלוקחים בג’ יפ ספארי פתוח לסיור של יום שלם בפארק, כולל כמובן עצירות התרעננות ועצירה לארוחת צהריים (ילדים החל מגיל שלוש יכולים להצטרף). אם יש קבוצה שרוצה הדרכה בעברית משה מצטרף אליהם למהלך היום ומתרגם את דברי המדריך המוסמך.   , 

משה ישמח לתת הנחות מיוחדות למי שיפנו אליו דרכנו. תוכלו גם לפנות ישירות אליו,  לבצע בדיקות זמינות ועלויות לינה באתר או לחילופין בשיחת או הודעת וואטסאפ 27661651341+

כתובת האתר www.viewpoint-lodge.com

מייל viewpointkruger@gmail.com

ולסיום - בית חב"ד קייפטאון

הפעם לא מדובר בעסק אלא בשליחות של הלב. קיבלנו בשנים האחרונות אינספור שאלות על בתי חב”ד באפריקה, כמה פעמים נאלצנו להסביר שזה לא ממש עובד ככה בדרום אפריקה, ושבתי חב”ד מיועדים לקהילה המקומית, ולא למטיילים, כמו במזרח או בדרום אמריקה והנה לאחרונה גם זה השתנה.

בנוסף לבתי החבד הקיימים בעיר המוכוונים בעיקר לאוכלוסייה המקומית, באמצע 2023 הגיעו לעיר חזקי וחנצ’י, שליחי חב”ד בקייפטאון והחליטו לפתוח אתגף בית חבד אחר, כזה שיהיה בית למטיילים ישראלים. חזי וחנצ’ה מבטיחים להיות כתובת חמה ומאירה לאלפי המטיילים שמגיעים לקייפטאון המדהימה מדי שנה, כתובת לכל עניין ועזרה, לא רק ארוחות שבת וחגים באווריה מיוחדת של בית חב״ד אלא גם הכוונה והדרכה בכל המצטרך בכשרות ובכל עניין יהודי ובכל מה שרק אפשר בכדי שעוד יהודי יהנה בטיול ויחזור הביתה לשלום ובכוחות מחודשים .

מוזמנים לעקוב אחריהם במדיה החברתית (אינסטגרם ופייסבוק) – @chezkichanchi_m וליצור איתם קשר לכל שאלה או הזמנה לשבת דרך הוואטסאפ: +27792803764
(הם עדיין לא מופיעים בגוגל ועוד אין להם אתר, בינתיים זה מפה לאוזן).

מתכננים טיול לדרום אפריקה?
אנחנו כאן בשבילכם!

המסלול הדיגיטלי של יםבעולם לדרום אפריקה, מאפשר לכם לחסוך שעות של מחקר, ולקבל באופן מיידי מסלול טיול מלא בדרום אפריקה, כולל כל ההמלצות שלנו – מקומות לינה, מסעדות (וגם יקבים, ברים, שווקים וכו’), אטרקציות, נקודות תצפית, חופים ועוד.  

תוך 5 דקות, כל ההמלצות הכי שוות שלנו יופיעו על גבי מסך הטלפון שלכם.
חסכו מאות שעות של עבודה, מחקר ותכנון, והצטרפו ללקוחות המרוצים שכבר מטיילים איתנו בדרום אפריקה.

מגזין ינואר 2024 - העסקים הישראלים

כמדי חודש אנחנו מוציאים מגזין מרתק, צבעוני, מיוחד ומלא תוכן לרשימת התפוצה שלנו. 

בינואר 2024 כתבנו מגזין על העסקים הישראלים בדרום אפריקה, ויש אפילו כמה הפתעות נוספות שמחכות לכם במגזין. 

הכתבות על העסקים הישראלים מקיפות ומלאות בסיפורים האישיים ובזויות של הישראלים על המצב הפוליטי והמתיחות בין ישראל לדרום אפריקה. 

אנחנו ממש ממליצים לכם לקרוא את המגזין כולו, תוכלו להוריד אותו ממש כאן: 

הורידו את המגזין

מגזין ינואר 2024

הכניסו את כתובת המייל שלכם והמגזין יחכה לכם בתיבת המייל במהרה! 

רוצים להזמין מקום לינה בדרום אפריקה?

מוזמנים להיכנס בקישור הזה ישירות לאתר בוקינג לחפש מקום פנוי בתאריכים של הטיול שלכם

Booking.com
עדר פילים בשמורת בוטליירסקופ בדרום אפריקה

רוצים להזמין או שיש לכם שאלות נוספות?

אנחנו כאן לכל שאלה או עזרה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במייל או בטופס מטה. כדי שנוכל לבדוק עבורכם את הזמינות בתאריכים המבוקשים ולתת לכם את ההנחה שלנו, נאחנו צריכים כמה פרטים, ונשמח לחבר אתכם ישירות לבעלי העסקים שמופיעים בפוסט. 

מוזמנים למלא את הפרטים בטופס מטה ונדאג ליצור קשר עם המקום עבורכם. 

צרו קשר

אם אתם מעוניינים להזמין מקום לאחד מהעסקים פה בפוסט ולקבל את ההנחה המיוחדת ללקוחות שלנו, כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא את הפרטים בטופס הבא, ואנחנו נדאג לשלוח לכם מייל עם כל הפרטים. 

כל המידע הנדרש בטופס הבא:

נעים להכיר!

אנחנו ניב יערה וים

יםבעולם! הוא הפינה הקטנה שלנו לחלוק איתכם את הקסם של המקומות האהובים עלינו בעולם. אחרי מסע משפחתי של שמונה חודשים בדרום אפריקה, הקמנו את האתר שלנו, כדי לשתף אתכם ולסייע לכם לתכנן את הטיול שלכם.

לעדכן אתכם כשאנחנו משתפים פוסט חדש?

בכל חודש אנחנו שולחים את המגזין עם טיפים חשובים לדרום אפריקה

Booking.com

הפוסט סייע לכם? מוזמנים לשתף אותו עם השותפים שלכם למסע

Facebook
WhatsApp

עוד בבלוג שלנו

כיף לראות אותך שוב!

תודה שאתה חלק מיםבעולם! אם כבר רכשת את מסלול הטיול שלנו אתה מוזמן להכנס לתכנית הטיול שלנו –

100 מקומות לינה

רוצים לקבל גישה לקובץ הסודי שלנו עם המלצות של 100 מקומות לינה ברחבי דרום אפריקה?

מוזמנים להיכנס לקישור ממש כאן ולהוריד את הקובץ אליכם למחשב או לנייד